قوانین و رویه کاری پالس سرور

  • Thursday, 4th April, 2013
  • 18:06pm
قبل از خرید و یا همکاری با مجموعه پالس سرور حتما قوانین و خط مش های ما را مطالعه نمایید

قوانین/خط مش سرویس دهی به کاربران

1- مجموعه پالس سرور هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات کاربران ندارد و عواقب نگهداری هرگونه فایلی که احتمال ایجاد مشکل را دارد بر عهده کاربر یا خریدار می باشد.همچنین قابل ذکر است مسئولیت تهیه بک آپ و یا نگهداری اطلاعات نیز بر عهده خریدار یا کاربر می باشد و مجموعه پالس سرور هیچ مسئولیتی در این باره بر عهده ندارد.

2- در صورتی که کاربر یا خریدار مشکلی برای سرویس خود ایجاد نماید (ابیوز/...) کلیه عواقب آن بر عهده کاربر می باشد و در موارد مشکل ساز سرویس کاربر یا خریدار بدون هیچ گونه بازگشت وجهی کنسل خواهد شد.در این زمینه ما همکاری خود را انجام خواهیم داد.

3- حیطه مسئولیت پشتیبانی در قبال مشکلات شبکه ای یا سخت افزاری می باشد لذا مجموعه پاسل سرور هیچ مسئولیت یا وظیفه ای در قبال کاربر به منظور پشتیبانی نرم افزازی یا کانفیگ و ... ندارد.

4- هنگام مواجه شدن با هرگونه مشکل موضوع را فقط یکبار با دپارتمان پشتیبانی مربوطه مطرح نماید و از ارسال درخواست های پشتیبانی متعدد خودداری فرمایید . پالس سرور می تواند در صورت تعدد در ارسال تکراری یک موضوع به واحد پشتیبانی مشکل شما را نادیده بگیرد و یا سرویس کاربر را حذف نماید.

5- برای مشاهده قوانین جرایم رایانه ای به این لینک مراجعه نمایید http://peyvandha.ir/0-2.htm
پالس سرور در صورت مشاهده وب سایت های خلاف قوانین کشور اکانت هاست را بدون هیچ اخطار قبلی مسدود می نماید و هیچ هزینه ای بازگشت داده نمی شود و تحویل نسخه پشتیبان سایت منوط به اجازه مراجع قضایی می باشد.

6- در صورتی که مشتری فراتر از حد و میزان فضای تخصیص داده شده به وب سایت خود استفاده نماید، مانند ارسال هرز نامه ، استفاده بیش از حد مجاز از منابع سیستم مانند رم و( سی پی یو ) و یا شبکه . استفاده نابجا از وب سایت، اجرای پسوند های (ام پی تری ) ، موضوعات هک و کرک و ناقض قوانین کپی رایت ایران ،و کلا ایجاد شرایطی که مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد اکیدا ممنوع است، و سرویس ارائه شده از طرف پالس سرور بدون هیچگونه اخطار مسدود خواهد شد.

7- در صورت منقضی شدن سرویس کاربر یا خریدار پاسل سرور سرویس را فقط به مدت 24 ساعت نگهداری خواهد کرد و پس از آن سرویس به کلی حذف خواهد شد.

8- نصب مجدد سیستم عامل شامل 5 هزار تومان هزینه می باشد و کانفیگ های خاص هر سرویس با توجه به نوع سرویس شامل هزینه می باشد که با بخش پشتیبانی سایت در مورد قیمت کانفیگ های نرم افزاری می توانید هماهنگ کنید.

9 - روند سفارشات بعد از تایید شدن پرداخت با توجه به شرایط متفاوت خواهد بود اما در روال عادی کاری پالس سرور تحویل سرویس ها حداقل 30 دقیقه و حداکثر 48 ساعت زمان لازم دارد.لذا در این محدوده زمانی به هیچ عنوان در ارتباط با تاخیر در تحویل سرویس سوال نفرمایید

10 - قوانین و خط مش های پاسل سرور ممکن است بر اساس شرایط زمانی و یا سایر مسائل دستخوش تغییر و یا اضافات گردد لذا کاربر یا خریدار موظف است  ماهانه حداقل یک بار قوانین و خط مش ها را بررسی نمایید تا در جریان آخرین بند های آن باشد لذا در صورتی که کاربری از بندی از قوانین بی اطلاع باشد مسئولیت آن بر عهده خودش می باشد

با تقدیم احترام
پالس سرور
« برگشت